NOMAKSAS VEIDI

1. ESTO NOMAKSA

Ja nevēlies maksāt visu summu uzreiz, norēķinies pa daļām!

ESTO nomaksa ir ātra un ļoti ērta maksājumu metode, kura sagatavos maksājumu grafiku Tevis izvēlētam maksājumu termiņam. Šī maksājumu metode nodrošina lēmuma pieņemšanu reāllaikā un palīdzēs Tev pabeigt pirkumu mazāk kā 60 sekunžu laikā.

Pievieno produktus iepirkumu grozā, apstiprini pasūtījumu, kā maksājumu metodi izvēlies ESTO nomaksu un paraksti darījumu ar vienu klikšķi, izmantojot Smart-ID, eParaksts vai savu internetbanku. ESTO nomaksas standarta nosacījumi un noteikumi:

 • Procentu likme sākot no 0%
 • Līguma maksa no 0 eiro
 • Termiņš – līdz 60 mēnešiem

ESTO nomaksa ir pieejama visiem pilngadīgiem Latvijas Republikas rezidentiem.

Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc iesakām rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 198 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 6 mēneši un fiksētā procentu likme 0,00 %, vienreizeja līguma maksa 10,00EUR, ikmēneša administrēšanas maksa 2,30 eiro gada procentu likme 50,44% ikmēneša maksājums 35,30 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 221,80 eiro. Pirms līguma noslēgšanas izlasiet noteikumus un nosacījumus un, ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistu. ESTO nomaksa pakalpojumu piedāvā un regulē ESTO LV AS.


2. ESTO 3

Maksājumu metode, kura ļauj apmaksāt Tavus pirkumus 3 vienādās daļās, 3 mēnešu laikā. Bez procentiem vai komisijas maksas.
Lai norēķinātos par saviem pirkumiem pie apmaksas sadaļas izvēlieties populāro – ESTO 3 maksājumu veidu! Tas palīdzēs jums viegli sadalīt pirkumu 3 vienādās daļās ar 0 € procentiem un 0 € papildu maksu!

 • Bez papildu maksas
 • Vienkārši – trīs vienādi maksājumi trīs mēnešu laikā
 • Pirmais maksājums vienmēr nākamajā mēnesī

3. ESTO PAY LATER

Lai samaksātu par pirkumiem, izvēlieties jaunāko maksājumu veidu tirgū – Esto Pay Later!

Esiet gudri un izvēlieties Esto Pay Later, lai samaksātu par pirkumiem! Jaunais un inovatīvais maksājumu risinājums palīdz ērti norēķināties par pirkumiem 30 dienu laikā. Esto Pay Later ir gudrs veids, kā norēķināties un saņemiet preces uzreiz un atmaksāt mēneša laikā. Iegūstiet tieši to, kas jums nepieciešams, ar dažiem klikšķiem – bez procentiem, bez papildu maksas.

 • Elastīgs atmaksas grafiks
 • Iegādājieties preces tagad un samaksājiet 30 dienu laikā
 • 0% procenti un 0 € papildu maksa

KAS IR ESTO?

ESTO ir finanšu pakalpojumu uzņēmums, kas dibināts 2016. gadā Igaunijā. Zīmols radās, ņemot vērā nepieciešamību pēc jaunas paaudzes maksājumu risinājumiem, kas būtu piemēroti gan gala patērētājam, gan tirgotājam. Šodien ESTO piedāvā plašu maksājumu risinājumu klāstu Baltijā, un tā partneru tīklu veido vairāk nekā 2000 partneru un veikalu un vairāk nekā 200 000 klientu.
Piemērs: aizdevuma summa 150 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 30 dienas un fiksētā procentu likme 0,00%, vienreizējā līguma maksa 0EUR, ikmēneša administrēšanas maksa 0 eiro, gada procentu likme 0%, mēneša maksājums 150 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 150 eiro.

Ar noteikumiem un nosacījumiem var iepazīties šeit: esto.eu/lv. Ja jums nepieciešama palīdzība, sazinieties ar ESTO LV AS darbinieku, rakstot uz [email protected] vai izmantojot esto.eu/lv LIVE-chat logu.

4. KLIX PAY LATER – Pērc tagad, maksā vēlāk

 • Bezmaksas pieteikšanās
 • Draudzīgi nosacījumi
 • Piedāvājumi 5 min. laikā
 • Uzticami partneri Citadele banka, Lateko līzings, Aizdevums.lv, VIZIA